BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

laiskas

Na va dabar aš rašau TAU laišką! Iš karto noriu atsiprašyti jai blogai išdėstysiu mintis ir TU ko nors nesuprasi. Laiškas bus atviras, todėl nenorėčiau, kad tu jį kam nors rodytum. Na taip aišku nebus, nes vis tiek gerai tave pažystu, kaip ir save, todėl leidžiu parodyti tik labai geram draugui kuriuo pasitiki ir gali viską papasakoti. Žinoma stenkis jog jis nepapultu į tėvų rankas, nes nemanau, kad jie teisingai supras. Papasakosiu tau visa istorija visa idėja ir manau tau bus labai įdomu, nes tai bus mano nuomonė atvira, be melo nuo pat tavo sutikimo iki dabar.
Na gal prieisiu prie reikalo. Šiaip aš norėjau atsiprašyti, gal per baisiai aš ant tavęs ten užsiroviau tada. (TURBŪT ŽINAI APIE KĄ AŠ ČIA KALBU :))Vakare eidama namo galvojau ir mąsčiau. Ne kaip apakinta meilės TAU. Tiesiog keista. Turėjau aš vaikinų, bet su širdim ledinėm. Mokėjau apsimesti jog reiškia jie kažką. Tai buvo melas. Nors jie patys tai žinojo. Dėl to sakiau TAU jog nesu sudaužiusi aš širdies dar nei vienam. Manim pačia gal ten naudojos, nors keista taip manyti ir kvailai atrodo. Širdis ankščiau turėjo viena tikslą. Man kraują varinėti internete.


Nuo to karto kai buvome susitikę. Nežinau kažkas keisto atsitiko. Niu dar gal taip baisu nebuvo, bet išsiskyrus nerimas ir liūdesys užklupo. Tada pradėjau tik galvot apie TAVE. Mastyt kaip gera su tavim, kaip liūdna kai nėra tavęs šalia. Tai buvo dar nemeilė, galiu tai pavadint susižavėjimu geru. Pabėgti nuo tokiu manau nėra sunku. Bet vėl kodėl turėjau aš artėti prie tavęs. Labiau pažinti, prisirišti. Nors gal teisybė jog mažai apie TAVE žinau. Bet kuo labiau pažystu aš TAVE tuo trauki, o nelaimes tavo man norisi įveikt drauge.  
Na va MYLIU TAVE!!! Dabar ką dar pridurti, kai išgirstu aš meilės dainą iškart galvoju tik apie tave, bet aš pakankamai esu stipri ir jau pripratus prie tokių nelaimių, todėl manau negriūtų man pasaulis jai atsakytum NE. Žinojai… parašiau tau jog turiu planų ir įsitikinus jog jie išsipildys. Hm.. taip, bet juose nebuvo nurodyta jog negali būti TU. Laukčiau aš belekiek ir tobulinčiau juos kaip ir save. Gal net pakeisti juos galėčiau aš iš pagrindų. Sutikus tokį žmogų viską mest galėtum, kad tik pabūti, pakalbėti, praleisti laiką tiesiog kartu. Padės man sportas, knygos gal draugai pakeisti viską jai tik reiks. Žinai jai atvirai geriem žmonėm juk turi sektis, manau tikrai. Žinau tą paslaptį ir pasakau ją TAU!!
Na noriu, kad gerai tu apmastytum ir pagalvotu, kaip aš VA!!! Nes reik ir apie ateiti galvoti kas bus rytoj, gal po savaitės, o kas po mėnesio, po pusės metų. Ar gali klostytis mums viskas taip gerai, ar nepaliks kas nors ant ledo. Jau patikėk man irgi teko ašara nubraukti, kažkaip gėdingai skamba… Bet laikas gydo juk žaizdas ir suteikia kažkam pasirinkimą, gali juk rinktis niekas čia neprirakintas. Tiesiog juk ne vestuvės dar =), bet jausmas tas kai dreba kinkos kai tu šalia, o TU tiesiog ramiai sėdi ir tyli, nejau bijai, o gal jauti tą patį ką ir aš. Tik prafiltruoji jausmą tą pro filtrą logikos ir nelaimingų prisiminimų. Tai tavo valia. Nes kaip ten bebūtu TU man PATINKI ir aš TAVE MYLIU! TU esi NUOSTABIAUSIAS VAIKINAS kokį  aš buvau sutikusi! Blin kaip širdis smarkiai plaka ir kaip aš jaudinuos dabar, kai perskaitysi tu šį laišką. TU mano angeliukas hm.. Rojus liūdi be TAVĘS ir aš.


 P.S. Sorry for grammar mistakes   


Rodyk draugams

Komentarai (8)

 1. Ugnine:

  jeijgu toks laiskas istiesu egzistuoja pas ta vaikina…tai kaskas nerealaus as turbut ilgai ilgai verkciau :) nes tai nerealu :)

 2. decease:

  aciu Dievuj tas laishkas nepakliuvo jam y rankas :>

 3. Anonimas:

  susigraudinau

 4. Anonimas:

  labai patiko atsirado noras gyvent :)

 5. decease:

  gyvenimas nera bebroasmis. mes turime gyventi del sheimos, draugu ir del sawes.. :)

 6. tiesiog labai grazu net susigraudinau nes daug ka primena siuo metu wisa tai kas db buwo siame laiske parasyta… ;( ;( tiesiog graudu ;( bet puikei parasytas :)

 7. Ieva:

  Žinai… Tikrai pritariu “AČIŪ DIEVUI, KAD LAIŠKAS NEPATEKO JAM Į RANKAS”… Laiške parodai ne meilę, kurią taip labai persistengdama norėjai parodyti, o vaikiškumas, netikrumas ir nesubrendiškumas. Skaitant laišką nekilo jokių jausmų, laiškas visai nesujaudino… priešingai - laiškas LABAI nepatiko. :))) Nesmerkiu. Gal čia aš ką ne taip suprantu… Tačiau… Ir patariu… Daugiau niekada neprisipažink meilėje rašydama tai laiške. :)) Jei taip elgies nenustebčiau, jei prisipažintum meilėje rašydama SMS žinutę… (cha) Meilė tai kažkas TOKIO, ką turi išgyvent tą minutę jausdama ką jaučia žmogus kuriam tai sakai, aišku tai nėra malonu, jei meilė nėra abipusė, bet jeigu nėr ir tu puikiai tai žinai… tai laiškas tikrai nebus geriau. Nes rašydama laišką vaikinui, kuris tavęs nemyli, jis netik parodys visam pasauliui tavo laišką, kurio tu taip nenori, kad kam nors parodytų, bet kartu su tuo “pasauliu” pasijuoks iš tavęs.
  Tad. Konkrečiau prie minties. Mano nuomone laiškas tragiškas. :)

 8. Vaida:

  Nelabai panašu į laišką. Asmeniškai kai skaičiau tai panašiau į eilėraštį, nes stengėsi rimuoti, o ne laišką rašyti. Pati rašau laiškus savo vaikinui ir galiu pasakyti, kad čia jokių jausmų, emocijų ar dar kažko. Jai darai tokį dalyką turi darysi iš širdies. Sorry, bet tragiška ir vaikiškai parašyta. Bėja, jai rašai laišką vaikinui ar merginai jis neturėtu būti rašomas internete, kad visi matytų, nes tai yra asmeniškas dalykas, nebent nori parodyti savo vaikiškumą tada suprantama.

Rašyti komentarą